Краткая информация:Ана тл2-сыныпСабақтың тақырыбы: БАЛА АБАЙ.Сабақтың мақсаты: 1. Оқушыларды қазақтың классик ақыны Абай Құнанбаевтың өмрмен толығырақ таныстыру.2. Мәтндег негзг идеяны ұғындыру.3. Әр түрл ой дамыту стратегиялары арқылы өздк жұмыс стеуге, зденуге, творчестволық ойлануына ықпал ету.Сабақтың тәрбиелк мақсаты: Абай өлеңдер арқылы балаларды жақсы қасиетерге тәрбилеу, әрқашан ұқыпты, алғыр, зерек болуға үйрету.Сабақтың түр: Дамытушылық сабақ.Сабақта қолданылатын әдстер: Ой қозғау, негзг идеяны суреттеу, сұрақтар қою, Венн диаграммасы, топпен жұмыс стеу әдстер.Көрнеклктер: Абай Құнанбаевтың, Мұхтар Әуезовтң портреттер, қосымша әр түрл ктаптар, сюжетт таблицалар, Абай туралы карточкалар, ватман қағаз, суреттер т.б. заттар.Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезең. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.2. Үй тапсырмасын тексеру.Үйге берлген тапсырма: Ғ.Қайырбековтң Алғашқы қоңырау өлеңн мәнерлеп оқу және шығармаға сәйкес сурет салып келу тапсырылған. Ек, үш оқушыға мәнерлеп оқытамын, қосымша сұрақ-жауап алынады. Ы.Алтынсарин туралы т.б. сұрақтар. Сосын өздер салған суреттер бойынша әңгмелеп беред. Ек, үш оқушыдан сұрау, тақтаға немес
Краткая информация:Ана тл3-сыныпСабақтың тақырыбы: ҚАНАҒАТ ҚАРЫН ТОЙҒЫЗАР (ел аузынан). Сабақтың мақсаты: 1. Тақырыптың идеясын ашу, қанағатшыл, шыдамды болуға үйрету.2. Өтлген сабақ пен жаңа сабақты байланыстыру арқылы шығармашылық ойлау қаблетн дамыту.Сабақтың түр: Дамытушылық сабақ.Сабақтың тәрбиелк мақсаты: 1.Кшпейл, қарапайым, қанағатшыл болуға үйрету.2.Адам бойындағы жақсы қасиеттерд үйренуге тәрбиелеу.Сабақта қолданылатын әдстер: Ой шақыру, топқа бөлу, топпен жұмыс, салыстыру кестес, түртп алу жүйес, 5 жолды өлең, жұптасып сурет салу, болжау, негзг идеяны суреттеу, сұрақ қою, көрнеклк стратегияларын пайдалану.Сабақтың көрнеклктер: ватман қағаз, карточкалар, қосымша ктаптар, қағаздар, суреттер, маркер т.б.Сабақтың барысы: 1. Ұйымдастыру кезең. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.2. Үй тапсырмасын тексеру.Ой ашар: Сабақты бастамас бұрын оқушыларды жаңаша топқа бөлуден бастаймын. Қабырғаға ара, құмырсқа, көбелектң суреттерн лемн. Сосын сол суреттег бунақденеллерд, жәндктерд балалардың әрқайсысы өз таңдап, жақсы көретн насекомдардың жанына келп тұруын өтнемн. Оларды үш топқа бөлп, сұрақ қоямын? Неге бұл насекомды таңдадың? Ол несмен ұнайды?
Краткая информация:Ана тл4-сыныпСабақтың тақырыбы: ЕР ТАРҒЫН Сабақтың мақсаты: 1.Батырлар жыры туралы оқушыларға жан-жақты түснк беру.2.Елн қорғау, Отанын, халқын сүю батырлар жырының басты қасиеттер екендгн оқушыларға ұғындыру.3.Ер Тарғынның ел намысын ту етп, елн қорғау үшн қиындыққа төзе блп, жауын жеңетндгн түсндру.4.Ой дамыту: әр түрл стратегиялар арқылы ойлау қаблетн, ауызша сөйлеу мәдениетн дамыту. Сабақтың тәрбиелк мақсаты: Өз Отанын, халқын шын сүйетн патриот етп тәрбиелеу. Сабақтың дамытушылық мақсаты: 1.Оқушылардың жырды оқу арқылы сын тұрғысынан ойлауын дамыту.2.Блетн ақпараттарын жаңа мәлметтермен толықтыру.Сабақта күтлетн нәтижелер: 1.Оқушылардың жырды оқу арқылы сын тұрғысынан ойлауын дамыту.2.Сол сезмн әңгмелеп беруге ынталандыру.Сабақта қолданылатын стратегиялар: 1.Ой қозғау.2.Галереяны аралау.3.Түртп алу жүйес.4.Топпен жұмыс.Сабақта пайдаланылған көрнеклктер: ватман, қағаз, маркер, түрл-түст батырлардың, Ер Тарғынның суреттер, батырлар жыры туралы көрме, күйтабақ, үнтаспа, карточкалар т.б.
Чтобы сразу найти то, что вам нужно, введите ключевое слово в форму. Если вам потребуется более точный поиск, воспользуйтесь опцией « ».
Пожалуйста, авторизируйтесь.
Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Рефераты на казахском » Kaz-referat.ru - рефераты, сочинения, курсовые на казахском языке